ANKETA K PLÁNU DALŠÍHO ROZVOJE OBCE NEKOŘ

Datum zveřejnění: 
Čtvrtek, 5. Srpen 2021

Vážení spoluobčané,

Obec Nekoř v současné době zpracovává strategický plán rozvoje obce do roku 2026. Tato strategie by měla být vodítkem pro rozhodování o dalším konkrétním  směřování vývoje obce na následujících pět let   s výhledem na další roky,  a to nejen v oblasti investičních akcí, ale zároveň i služeb. Chtěli bychom, aby byla vytvořena především v souladu s většinovými názory Vás občanů. Dostává se Vám proto do rukou dotazník jehož vyplněním můžete vyjádřit svůj názor a tím pozitivně ovlivnit blízké směřování naší obce.

Dotazník je anonymní a je určen pro všechny obyvatele, kteří v letošním roce  završí  15 let. Žádáme Vás o zodpovědný přístup a vyplnění pouze jednoho dotazníku na osobu, jedině tak bude průzkum objektivní a smysluplný.

Můžete jej také pohodlně  na následujícímj odkazu: https://www.click4survey.cz/s4/44522/90d06a20

Kdo odebírá zprávy formou emailu v aplikaci Mobilní rozhlas, obdrží jej v elektronické formě.  Lze jej vyplnit elektronicky a odeslat  emailem na  adresu starosta.nekor@orlicko.cz.

 Pokud se rozhodnete pro papírovou formu, odevzdejte ho do 22. srpna 2021 do  poštovní schránky obecního úřadu nebo  do anketní krabice v prodejně Konzumu. Elektronickou formou lze vyplňovat do 29.8.2021.

                                                                                                     Děkujeme za Váš názor

 Zastupitelstvo obce Nekoř